Jobbsøknader

Salaks As

Terje Bertheussen/ Driftssjef

Mobil / 930 50 344

terje@salaks.as

Salangfisk As

Ken Rune Bekkeli / Daglig leder

Sentralbord / 77504999

krb@salaks.as

Lasse Solgren Nilsen / Driftsleder

Sentralbord / 77504999

lasse@salangfisk.no

Salaks Slakteri As

Kurt Bendiktsen / Driftsleder 

Mobil / 93250022

kurt@salaks.as

Salaks As

Odd Bekkeli / Daglig leder

Tlf/ 77171877

odd@salaks.as 

Kent Inge Bekkeli / Produksjonssjef

Mobil / 92072222

kent.inge@salaks.as

Terje Bertheussen/ Driftssjef

Mobil / 93050344

terje@salaks.as

Karl Erik Bekkeli / Prosjektleder FjordMAX

Mobil / 92281139

karl.erik@salaks.as

Salangfisk As

Ken Rune Bekkeli / Daglig leder

Sentralbord / 77504999

krb@salaks.as

Lasse Solgren Nilsen / Driftsleder Salangfisk

Sentralbord / 77504999

lasse@salangfisk.no

Post- og leveringsadresse

Salaks AS 

Salangsverket 45

9350 Sjøvegan

Norge

Salangfisk AS

Salangsverket 91

9350 Sjøvegan

Norge

Salaks Slakteri As

Kurt Bendiktsen / Driftsleder 

Mobil / 93250022

kurt@salaks.as

Kontakt oss

Salaks Slakteri AS

Lavangsnesveien 793,

9350 Sjøvegan

Norge