Kontakt oss

Salaks AS

Daglig leder: Odd Bekkeli

Mobil: +47 95764528

odd@salaks.as 

Produksjonssjef: Kent Inge Bekkeli

Mobil: +47 92072222

kent.inge@salaks.as

 

Driftssjef: Terje Bertheussen

Mobil: +47 93050344

terje@salaks.as

Prosjektleder: Karl Erik Bekkeli

Mobil: +47 92281139

karl.erik@salaks.as

Salangfisk AS

 

Daglig leder: Ken Rune Bekkeli

Mobil: +47 90122958

krb@salaks.as

Driftsleder: Lasse Solgren Nilssen 

Mobil: +47 41612515

lasse@salangfisk.no

Post- og leveringsadresse

Salaks AS 

Salangsverket 45

9350 Sjøvegan

Norge

Salangfisk AS

Salangsverket 91

9350 Sjøvegan

Norge

Salaks Slakteri AS

Driftsleder: Kurt Bendiksen 

Mobil: +47 93250022

kurt@salaks.as

Brønnbåt Nord AS

Daglig leder: Per Harald Olsen

Mobil: +47 90979712

per@bb-nord.no

Salaks Slakteri AS

Lavangsnesveien 793

9350 Sjøvegan

Norge

Salaks Holding AS

Lavangsnesveien 793

9350 Sjøvegan

Norge

Brønnbåt Nord AS

Andørjaveien

9455 Engenes

Norge